Právne poradenstvo

Chrániť klienta pre nás, zo súkromnej bezpečnostnej služby sa.S, znamená zabezpečiť ochranu ako celok. Nech už sa jedná o osobnú ochranu, ochranu majetku, alebo zabezpečenie právnych úkonom spojených so situáciami, ktoré prináša život. Pre každého z nás je dôležité rodinné i pracovné, bezpečné prostredie a práve preto je právne poradenstvo v rukách odborníkov dôležité pre hladký priebeh.

Riešenie manželských sporov 

zahŕňa vysporiadanie majetku manželov nadobudnutého počas trvania manželstva, otázky v porozvodovom konaní (dohoda môže byť spísaná aj pred aktom rozvodu) návštevy rodičov a podporu dieťaťa po rozvode, rozdelenie starostlivosti o dieťa, spory pre neplatenie vyživovacieho príspevku, spor o výšku vyživovacieho príspevku, zmena výšky vyživovacieho príspevku, rodičovské plány pre dieťa a iné.

Riešenie bankrotov 

diskrétne vysporiadanie a zabezpečenie procesu pri osobnom i firemnom bankrote

Pohľadávky a dĺžne úpisy 

dodávateľskoodberateľské vzťahy, spory obchodných partnerov, nezaplatenie faktúr medzi firmami (živnostníkmi), nesplácanie poskytnutého úveru a iné.

Asistencia pri vypočúvaní svedka / poškodeného

zabezpečenie kompletného servisu pri vypočúvaní svedka / poškodeného, zhrnutie potrebných materiálov a právna pomoc pri riešení vzniknutých situácii

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás a my vám pripravíme konkrétnu ponuku.

sa.S - security agency Slovakia

Adresa:

Vrakunská cesta 22, Bratislava 821 06

Telefón:

+421 948 945 393

E-mail:

admin@saslovakia.sk